Zaļā domāšana, klimata, tai  skaitā, oglekļa neitralitāte

20-11-20

Arvien biežāk mēs dzirdam aicinājumus pievērst uzmanību resursu patēriņam un pārdomātai rīcībai ar tiem. Mums ir jākļūst par klimata neitrālu civilizāciju, lai saglabātu sev un nākamajām paaudzēm mūsu mājas - Zemi!

Tas uzliek par pienākumu rīkoties nekavējoties – jau šodien! Eiropas Savienības likumdošana ir izvirzījusi klimata neitralitāti par vienu no primārajiem mērķiem.

 

Bureau Veritas, pamatojoties uz mūsu zināšanām un pieredzi, saviem klientiem nodrošina mūsdienīgus risinājumus kvalitātes, darba drošības, vides, sociālās atbildības un produktu vai pakalpojumu pilnveides jomā. Mēs piedāvājam zināšanas visos piegādes ķēdes posmos, sākot no izejvielu ieguves līdz produktu izmantošanai. Bureau Veritas aktīvi līdzdarbojas klientu ilgtspējības stratēģijas īstenošanā.

 

Bureau Veritas Latvia jau vairākus gadus iet kopsolī ar šiem mērķiem,  novērtējot, testējot, pārbaudot, ​​verificējot.

Bureau Veritas pamatprincips ir individuāla pieeja katram sadarbības partnerim, kuru interesēs ir zaļā domāšana, klimata, tai skaitā, oglekļa neitralitāte.

Priecājamies par sasniegto kopā ar mūsu ilggadējo partneri IRBIS Technology ilgtspējīgas attīstības ieguldījuma sniegumā.

 

Sazinieties ar mums