GLOBALG.A.P Latvijā

28-03-19

Marta sākumā, Bureau Veritas Latvia pārstāvji apmeklēja semināru, kuru rīkoja starptautiska pārtikas drošības organizācija GLOBALG.A.P. Organizācija ir atbildīga par starptautisko nevalstisko prasību attīstību un pārtikas drošības standartu izstrādi un publicēšanu.

Šis organizācijas nosaukuma izcelsme ir no saīsinājuma GAP, kas nozīme Good Agriculture Practice (laba lauksaimnieciskā prakse), tāpēc seminārā varēja sastapt lauksaimniecības nozares pārstāvjus, tai skaitā dārzeņu un ogu audzētājus, mazum un vairum tirdzniecības pārstāvjus, neatkarīgus konsultantus, kā arī Latvijas Lauksaimniecības Universitātē studējošos.

Semināra mērķis bija informēt par GLOBALG.A.P. prasību un standartu esamību un pieprasījuma tendencēm tirgū. GLOBALG.A.P pārstāvji un citi prezentējošie detalizēti pastāstīja par organizācijas koncepcijām, GLOBALG.A.P prasībām un nākotnēs vīzijām, neaizmirstot arī par praktiskiem piemēriem.

Būtiski piebilst, ka BUREAU VERITAS sniedz šīs shēmas sertifikācijas pakalpojumus, mūsu speciālisti labprāt palīdzēs  atrast atbildes uz Jūsu jautājumiem par GLOBALG.A.P. pārtikas drošības sertifikācijas shēmu.