Kickin’ April 2019

11-04-19

Bureau Veritas Latvia ir uzaicināta piedalīties ikgadējā komandu sporta izaicinājumā, ko rīko biedrība International Maritime Sport Community (IMSC). Šogad par veselīgāko un sportiskām aktivitātēm bagātāko mēnesi izvēlēts aprīlis ar saukli “Kickin’ April 2019”. Pasākuma mērķis ir veicināt aktīvu dzīvesveidu, uzlabot veselību un veidot sadarbību starp jūrniecības nozarē iesaistītajiem cilvēkiem. 

Komandā piedalās pieci dalībnieki, kuru uzdevums ir pavadīt maksimāli daudz laika sportojot – vākt “aktīvās minūtes” aprīļa mēnesī.

Mūsu ieguvumi piedaloties šādā pasākumā – darbinieku saliedēšana ( iesaistot arī atbalstītājus un līdzjutējus), motivēšana un veselīga dzīvesveida veicināšana, kā arī publicitāte un sociālā atbildība.

Šis nav pirmais gads, kad Bureau Veritas Latvia  piedalās ISMC izaicinājumā. 2017. gada oktobrī uzrādījām lielisku sniegumu, iegūstot augsto 2. vietu, kopā sakrājot 170 aktīvas stundas.

Mēs ticam, ka kustība ir dzīvības, veselības un labas enerģijas pamats!  Kā mums ies šogad – to noskaidrosim jau maija sākumā! Bet jau tagad varam droši teikt, ka šis sportisko aktivitāšu mēnesis vairo veselību, dzīvesprieku un smaidu katram, kas tajā iesaistās!