Dow Jones – Bureau Veritas ierindots 1. vietā Parīzes akciju biržā Profesionālo pakalpojumu sniedzēju biznesa jomā

25-11-20

Bureau Veritas, pasaules līderis testēšanas, inspekciju un sertifikācijas (TIC – Testing, Inspections, Certification) pakalpojumu sniegšanā, ir nosaukts par, iespējams, visatbildīgāko kompāniju 2020. gada Dow Jones Ilgtspējas Rādītāju (DJSI) Profesionālo pakalpojumu sniedzēju biznesa kategorijā, kurā tiek ierindotas Kompānijas atbilstoši to llgtspējas vērtējumam.

2020. gada 13. novembrī  tika publicēti ikgadējie DJSI rezultāti saskaņā ar S&P Dow Jones Indeksiem. Bureau Veritas tika nosaukta  par visaugstāk novērtēto DJSI biznesa līderi Profesionālo pakalpojumu sniedzēju biznesa kategorijā 33 dažādu  korporāciju vidū.

DJSI biznesa līderi pārstāv visaugstākā vērtējuma  veikstpējas uzrādījušās korporācijas katrā no 61 nozarēm, kādas pārstāvētas Dow Jones Ilgtspējas Rādītāju ietvaros. 

Bureau Veritas sasniedza 84/100 reitingu, salīdzinājumā ar pamatbiznesa vērtējumu 35/100. Grupas novērtējuma rezultāti variē no 82 līdz 86 visos trijos standartos: Vadība & Finanses, Vide un Sociālā atbildība.

“Mēs esam ārkārtīgi lepni, ka esam ieņēmuši #1 vietu ikgadējā DJSI novērtējumā. Kā kompānija, kura darbojas saskaņā ar principu - Biznesam un Sabiedrībai, mēs vēlamies kļūt par paraugmodeli nozarē tādā nozīmē, lai radītu pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem un planētu. Šī atziņa norāda uz dziļi apzinātu korporatīvās, sociālās un vides atbildības apņemšanos Grupas misijas un vērtību pašā pamatā. Tā atbalsojas pakalpojumos un risinājumos, kurus piedāvājam, lai atbalstītu mūsu klientus viņu centienos uzlabot savu ilgtspējas veikumu un demonstrētu uzticamību savām darbībām” komentēja Didier Michaud-Daniel, Galvenais Izpilddirektors (Chief Executive Officer), Bureau Veritas.

Pagodinājums uzskatāmi parāda un apstiprina Bureau Veritas Grupas apņemšanos kļūt par ilgtspējīgu korporāciju un veicināt atbildības pieaugumu sabiedrībā.